+ 86-546-8531366

[meiliga kaitstud]

EN
kõik kategooriad

Avaleht>MEIST

Dongying Taihua Petrotec Co., Ltd.

Dongying Taihua Petrotec Co, Ltd (Taihua Petro lühend) on professionaalne naftaseadmete tarnija ülemaailmsele nafta- ja gaasitööstusele. Taihua Petro on pühendunud kvaliteetsemate teenuste ja toodete pakkumisele kogu maailmas. Oleme CCOIC-i (Hiina Rahvusvahelise Kaubanduse Koda) ja CCPIT-i (Hiina rahvusvahelise kaubanduse edendamise nõukogu) liige.

Taihua bensiin asub Hiina suuruselt teisel naftaväljal - Shengli naftaväljal, mis on ka Hiina suurim naftavarustuse tootmisbaas. Meie peamiste toodete hulka kuuluvad puurimisseadmete komponendid ja tarvikud, käsitsemisriistad, kaevukontrolliseadmed, puurimisnöörid, kalapüügivahendid, tootmismaterjalid, tripleksmudapumbad jne. Kõik need tooted on API, GOST sertifitseeritud. Samuti tegeleme kvaliteetsete veekaevude puurimistarvikutega, nagu veekaevude puurvardad, trikoonotsad, roostevabast terasest korpused, Johnsoni ekraanid, DTH haamrid ja otsikud jne.

Oma personali pidevate jõupingutuste kaudu oleme juba tarninud oma tooteid ülemaailmsetele naftaettevõtetele ja puurimistööde ettevõtjatele Lähis-Idas, Põhja-Aafrikas, Lõuna-Ameerikas, Lähis-Ida Aasias ja mõnes teises riigis. Tänu meie professionaalsetele teenustele, konkurentsivõimelistele hindadele, kvaliteetsematele toodetele, kiirele kohaletoimetamisele on meist saanud mõned neile määratud tarnijad ja loonud nendega strateegilised partnerlussuhted.

Võttes „Keskendu klientide muredele, pakkudes kõige konkurentsivõimelisemaid ja kvaliteetsemaid teenuseid ja tooteid, loome klientidele pikaajalist väärtust kui TAIHUA missioon, oleme pühendunud olema teie kõige usaldusväärsem partner, kes võidab kõigile!

Kulutõhusus, kõrge efektiivsus, madal hooldus ja töökindlus on meie tarnete põhijooned ja olenemata teie projektidest, olenemata teie asukohast, võite tugineda meie kvaliteedi, ohutuse ja jõudluse lubadusele!